Otopný sušák obuvi

sušák rozměryJe určen pro sušení obuvi, především lyžáků v penzionech,sportovních klubech, lyžařských střediscích atd.

Tento sušák lze zapojit na topný okruh ústředního topení, v případě potřeby lze doplnit topným tělesem pro elektrický ohřev (kombinovaný provoz). Lze jej ale také instalovat pouze s elektrickým ohřevem,bez připojení na ústřední topení.

Základní rozměrové provedení je 100x200 cm určené pro 15 párů obuvi.Základní provedení je s rovnými trny je možno objednat i provedení s průtočnými trny ve tvaru "C".Oba typy lze objednat i v provedení nerez.Sušáky lze vyrobit i se středovým připojením UT.Pro kombinovaný nebo elektrický ohřev je nutno doplnit sušák dvěma topnými tělesy, každé o příkonu 700W.Topné těleso lze dodat s termostatem nebo bez termostatu.

Elektrická topná tělesa mají vinutý přívod ukončený vidlicí k připojení do běžné zásuvky 230V. K dispozici je však i varianta,kdy je přívod ukončen přístrojem k zasunutí do zásuvky 230V s vypínačem a nastavitelným  termostatem, snímajícím teplotu VZDUCHU (vhodné,pokud se sušák používá i k vytápění místnosti).Je možnost i dálkově ovladáného termostatu přes chytrý mobilní telefon,nutné aby zásuka byla v dosahu Wifi signálu,dodáváme i zásukové spínací hodiny,topný trn lze tedy nechat puštěný např. jen tři hodiny denně.

 

Dle přání zákazníka lze také vyrobit sušák na zakázku v požadovaném rozměru na potřebný počet párů obuvi.

Při odběru většího množství možná sleva dle dohody

Poptávku či objednávku směrujte prosím na adresu obchod@kover.cz

technické konzultace a dotazy na číslo 584 412 152 p.Komárek

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.